Napoli ustaliło transfer Victora Osimhena. To nie koniec zakupów włoskiego klubu?!

Victor Osimhen
Victor Osimhen

Już tylko oficjalna informacja dzieli nas od ogłoszenia transferu Victora Osimhena. Jak donoszą bowiem media, przenosiny 21-latka do Serie A zostały ustalone. Na piłkarzu Lille, włoska ekipa nie zamierza zakończyć wzmocnień ofensywy. Klub prowadzi rozmowy w sprawie Jeremiego Bogi!

Według ostatnich doniesień RMC, przedstawiciele Napoli podpisali porozumienie z Lille. Victor Osimhen trafi do zespołu z Półwyspu Apenińskiego za 60 milionów euro. Kwota może wzrosnąć do 81 milionów euro, jeżeli spełnione zostaną bonusy.

Z kolei sam piłkarz zwiąże się umową, która będzie obowiązywać do 2025 roku. W kontrakcie zawodnika zawarto także podpunkt, który umożliwia Napoli przedłużenie pobytu Osimhena w klubie o jeszcze jeden rok.

Jeremie Boga następny?

Niewykluczone, że na sprowadzeniu gracza Lille, przedstawiciele Napoli nie zakończą wzmocnień ofensywy. Jak twierdzi Fabrizio Romano, klub Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego prowadzi rozmowy z Sassuolo w sprawie Jeremiego Bogi.

Piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej ma ważną umową do 2022 roku. Niedawno zespół Bogi doszedł do istotnego porozumienia z Chelsea.

Rezygnacja z transferu

W trakcie sprzedaży 23-latka do Sassuolo, „The Blues” zagwarantowali sobie wykup zawodnika za kilkanaście milionów euro. Jakiś czas temu, londyńska ekipa zrezygnowała z tej opcji, dlatego Sassuolo może zażądać znacznie większej kwoty.

Komentarze

komentarzy