Napoli wyśmiało na TikToku Osimhena [Wideo]

Osimhen

Początek sezonu jest trudny dla Napoli. Mistrz Włoch po 5. kolejkach traci aż siedem punktów do lidera – Interu. Ponadto nie wygrał już od trzech kolejek, a w starciu z Bologną rzutu karnego nie trafił Osimhen. Zostało to wyśmiane przez profil Napoli na Twitterze.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Żartować też trzeba umieć

Victor Osimhen został wyśmiany na TikToku przez… Napoli. Oficjalny profil mistrza Włoch w prześmiewczy sposób opublikował filmik w którym Nigeryjczyk nie trafił z rzutu karnego z Bologną. Niesmaku dodaje fakt, że Napoli ten mecz zremisował, a nie wygrał już od trzech kolejek i do Interu traci aż siedem punktów. Filmik został usunięty z TikToka, ale zapisało go wiele osób, między innymi Fabrizio Romano. Warto obejrzeć z dźwiękiem, który dodaje prześmiewczy ton.

Obóz piłkarza ma podjąć kroki w tej sprawie, a menadżer skomentował całą sytuację: „To, co wydarzyło się dzisiaj na oficjalnym profilu Napoli na platformie TikTok, jest nie do przyjęcia. Film kpiący z Victora został najpierw upubliczniony, a następnie usunięty, ale z opóźnieniem. Poważny fakt, który powoduje szkody dla zawodnika i pogłębia traktowanie, jakiego doświadcza w ostatnim okresie pomiędzy procesami medialnymi, a fałszywymi wiadomościami. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań prawnych i wszelkich przydatnych inicjatyw w celu ochrony Victora”.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy