Neymar wróciłby do Barcelony gdyby nie… Xavi

Według medialnych doniesień, które potwierdził Fabrizio Romano, Neymar nie wrócił do Barcelony z powodu jednej osoby. Jest nią trener – Xavi. Brazylijczyk wkrótce podpisze kontrakt z Al Hilal.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Fabrizio Romano: „Neymar kocha Barcelonę”

Transferu Neymara do Al Hilal trudno było się spodziewać. Brazylijczyk wciąż mógł zadziwiać europejską piłkę, ale wybrał lukratywną ofertę z Al Hilal. Jak donosi Fabrizio Romano, priorytetem była jednak Barcelona. Fabrizio Romano w swoim podcaście przyznał, że: „Neymar kocha Barcelonę, kocha klub i miasto, więc jego priorytetem był powrót do Barcelony. Neymar powiedział podczas rozmów, że nie przejdzie do Barcelony, dopóki Xavi jest trenerem. Problemem były relacje z Xavim. Neymar powiedział: “Jeśli Xavi jest trenerem, to nie wracam”. Dlatego właśnie historia między Barceloną a Neymarem była niemożliwa do zrealizowania podczas tego lata”.

Zarobki Neymara w Al Hilal

Nie ma też co ukrywać, że na decyzję Neymara z pewnością wpłynęły także astronomiczne zarobki, jakie będzie inkasował w Al Hilal. Jak donoszą media, Neymar za dwa lata gry ma otrzymać aż 320 milionów euro.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy