Niemcy U21 – Holandia U21. Typy, kursy (27.03.2021)

Trzy dni temu na MOL Arena Niemcy z przytupem weszli w Euro U21 pokonując pewnie gospodarzy turnieju 3:0. Teraz czas na Holandię, która w pierwszej kolejce zaliczyła falstart remisując z Rumunią. To będzie jeden z największych hitów sobotniego grania w Europie!

Niemcy U21 – Holandia U21 zapowiedź (sobota, 21:00)

Jedni i drudzy chcą walczyć o medale każdej imprezy, czemu trudno się dziwić patrząc na potencjał piłkarski w obu państwach. Jednak różne rozpoczęcie turnieju może mocno zweryfikować plany jednej z ekip. Holandia, jako się rzekło, tylko zremisowała przeciwko Rumunii. Gola dla ekipy van de Looia strzelił obrońca Perr Schuurs. Po chwili jednak kapitalnym rzutem wolnym odpowiedział Andrei Ciobanu.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Niemcy skorzystali na tym, że mieli najsłabszego rywala z możliwych – gospodarzy Węgrów. Zwycięstwo wysokie – 3:0 – ale długo czekali na otwarcie worka z bramkami. Dopiero w 61. minucie gola na 1:0 strzelił Lukas Nmecha, a później dublet dorzucił Bote Baku, czyli… brat Makany, zawodnika Warty Poznań. Jednocześnie gracz Wolfsburga wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

Niemcy U21 – Holandia U21 kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Niemcy wygrają, kurs: 2,30
  • Holandia wygra, kurs: 2,93
  • Remis, kurs: 3,65

Niemcy U21 – Holandia U21 typy

Nasi zachodni sąsiedzi będą chcieli zapewnić sobie awans zwycięstwem, które może dać także triumf w grupie. Z kolei Holandia musi zabierać się do pracy po stracie punktów na inauguracje. To zwiastuje ataki z obu stron i kilka goli.

Typ: Obie strzelą @ 1,62 Totolotek

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,72 Totolotek

Komentarze

komentarzy