„Nieźle jak na grubasa” – Lukaku odpowiada na krytykę

Romelu Lukaku

Romelu Lukaku dość często w mediach zarzuca się nadwagę. Robią to także kibice, którzy wykorzystywali ten argument w odniesieniu do słabej gry Belga. Napastnik postanowił raz na zawsze rozwiać wątpliwości i udowodnił, że z otyłością nie ma niczego wspólnego.

Wpływowy włoski dziennik sportowy „Corriere dello Sport” kilka dni temu stwierdził, że piłkarz wnosi na wagę 104 kilogramy, podczas gdy klubowa norma wynosi 100 kilogramów. 26-latek z tego powodu miał opuścić pierwszy mecz Serie A z Lecce.

Piłkarza pod tym kątem postanowił zaatakować były zawodnik Manchesteru United, Gary Pallister, który zasugerował, że to właśnie waga była największym problemem reprezentanta Belgi w przystosowaniu się do drużyny Ole Gunnara Solskjaera.

– Lukaku jest naturalnym strzelcem i zdobędzie dużo bramek w Interze, ale sposób, w jaki chce grać Ole sprawia, że miałby tutaj problemy ze względu na swoją wagę. Wystarczy zobaczyć tempo gry jego zespołu w ataku.

Ta krytyka skłoniła zawodnika do opublikowania swojego zdjęcia bez koszulki. Trzeba przyznać, że o otyłości nie ma tam raczej mowy.

Lukaku będzie miał szansę udowodnić swoją formę już 26 sierpnia przeciwko Lecce.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy