Normalny dzień w biurze. Dwie bramki Roberta Lewandowskiego w starciu z Arminią Bielefeld! [WIDEO]

Robert Lewandowski jest nie do zatrzymania. Piłkarz Bayernu po bardzo dobrym występie w reprezentacji zdobył kolejne bramki w Bundeslidze. 32-latek strzelił szóstego i siódmego gola w tym sezonie niemieckiej ekstraklasy, pokonując bramkarza Arminii Bielefeld.

W świetnym nastroju Robert Lewandowski wrócił do klubu po zgrupowaniu kadry. Najlepszy piłkarz UEFA zanotował dwa trafienia oraz dorzucił jedną asystę w starciu przeciwko Bośni i Hercegowinie.

Robert Lewandowski z dwiema bramkami!

W spotkaniu z Arminią Bielefeld, Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w 26. minucie, wykonując bardzo pewny strzał z linii pola karnego.

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, Robert Lewandowski ponownie trafił do siatki.

Po pierwszej połowie „Bawarczycy” prowadzą 3:0. Wcześniej do siatki trafił Thomas Mueller.