Nowe plotki na temat przyszłości Cristiano Ronaldo. Wróci do Realu?

Cristiano Ronaldo może niebawem wrócić do Realu Madryt. W ten sposób Portugalczyk stałby się najdroższym 35-latkiem w historii futbolu.

Cristiano Ronaldo jest piłkarzem Juventusu od niemal dwóch lat. Od czasu przyjścia do “Starej Damy” wystąpił w 75 meczach, w których zdobył 53 bramki. Jego obecny kontrakt jest ważny do 2022 roku. Doniesienia “Bildu” sugerują jednak, że Portugalczyk może opuścić Turyn nieco wcześniej.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Juventus obecnie rozważa oszczędności. Zawieszenie ligi w związku z epidemią koronawirusa może się mocno odbić na klubowym budżecie. Niedawno piłkarze turyńskiego zespołu zrzekli się pensji z czterech kolejnych miesięcy. Wiele wskazuje jednak, że na tym nie koniec.

Aby podreperować budżet, władze Juventusu rozważają sprzedaż portugalskiego gwiazdora. “Corriere dello Sport” informuje, że zarząd “Starej Damy” pozwoli odejść Cristiano Ronaldo za 60 milionów euro. Dzięki temu mistrz Europy z 2016 roku byłby najdroższym 35-latkiem w historii. Obecnie tym mianem może pochwalić się Jose Luis Chilavert. Paragwajski bramkarz w 2000 roku zamienił argentyński Velez Sarsfield na Strasbourg za 5,3 mln euro.

Według doniesień “Corriere dello Sport”, zainteresowanie piłkarzem wyraża Real Madryt. Portugalczyk był piłkarzem tego klubu w latach 2009-2018.

Komentarze

komentarzy