Nowy stadion klubu Beckhama robi wrażenie. Tylko ten kolor…

Inter Miami już lada moment wystąpi w rozgrywkach Major League Soccer. Od pewnego czasu mówi się o tym, że David Beckham zamierza do niego ściągnąć światowe gwiazdy. Teraz już wiemy, jak będzie wyglądać arena klubu. Obiekt robi wrażenie, choć wygląda, delikatnie mówiąc, specyficznie.

Amerykański klub powstał w styczniu 2018 roku z inicjatywy Davida Beckhama. Właścicielami projektu są również Marcelo Claure, Masayoshi Son oraz bracia Jorge i Jose Mas.

Kto zagra w zespole z Miami? Padały różne nazwiska, jak choćby Sergio Ramos czy Lionel Messi. Na takie ruchy w najbliższym czasie się jednak nie zapowiada. Klub inwestuje w młodzież, co pokazują pierwsze ruchy. Wiadomo już, że w pierwszym sezonie Interu w MLS zagrają młodzi Argentyńczycy – Matias Pellegrini i Julian Carranza oraz reprezentant Wenezueli U-20, Christian Makoun.

Zanim Inter Miami skompletował kadrę na nadchodzący sezon, najpierw opublikował wizualizację nowego stadionu. Arena będzie w kolorze… różowym. Złośliwi twierdzą, że za takim wyborem stoi nikt inny, jak żona Davida Beckhama. To jednak nie wszystko – na dachu Miami Freedom Park będą palmy oraz bar z koktajlami. Cała inwestycja pochłonie 750 milionów dolarów.

Fot. Instagram

Komentarze

komentarzy