Odra Opole – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (22.05.2021)

Ostatni sobotni mecz w I lidze to spotkanie, które ma spore znacznie w kilku aspektach. Odra Opole – Miedź Legnica to spotkanie o to, kto zostanie w walce o strefę barażową. Poza tym kibice obu klubów bardzo się nie lubią i mimo geografii, można to starcie nazwać „derbami”. 

Odra Opole – Miedź Legnica zapowiedź (sobota, 19:45)

W tabeli lepiej wygląda sytuacja Miedzi Legnica. Obecnie tracą do szóstego Górnika Łęczna zaledwie trzy punkty i patrząc na formę drużyny z Lubelszczyzny, istnieje duża szansa, że lada moment uda się zredukować stratę do zera! Tym bardziej że za Miedzią przemawia obecna forma oraz terminarz końcówki sezonu, w tym spotkania z Zagłębiem czy Stomilem. W ostatnich tygodniach sporo punktów zdobywali, a jedyna porażka miała miejsce z GKS-em Tychy. Zresztą Miedź bardzo dobrze wygląda na wyjazdach, skąd przywieźli trzy kolejne wygrane!

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Odra jest trzy punkty za najbliższym rywalem. Forma? Trochę w kratkę i wydaje się, że ich kłopotem zdecydowanie była liczba remisów. Na przełomie marca i kwietnia aż cztery kolejne mecze zakończyły się podziałem punktów 1:1. Potem jednak weszli na ścieżkę bezkompromisowości. Wygrana z Koroną, porażka z Radomiakiem, potem triumfy nad Chrobrym i Puszczą przedzieliła wpadka w Jastrzębiu, aż ostatnio w Łęcznej znowu zremisowali. Tym razem uratowali punkt w doliczonym czasie gry… niejako wyświadczając przysługę Miedzi.

Odra Opole – Miedź Legnica kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Odra wygra, kurs: 2,98
  • Miedź wygra, kurs: 2,40
  • Remis, kurs: 3,15

Odra Opole – Miedź Legnica fakty meczowe

  • Miedź wygrała trzy ostatnie wyjazdy, a łącznie są niepokonani od siedmiu spotkań poza Legnicą
  • Odra wygrała trzy ostatnie domowe mecze
  • Jesienią było 2:2 w Legnicy

Odra Opole – Miedź Legnica typy

Wysoki kurs, ale trochę goli w meczach obu ekip wpada, więc jak na warunki pierwszoligowe, wydaje się to racjonalnym typem.

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 2,17 Totolotek

Komentarze

komentarzy