Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 🇵🇱 Typy, kursy (19.08.2021)

Odra Opole – GKS Tychy

Odra Opole podejmie na własnym obiekcie Zagłębie Sosnowiec. Będzie to spotkanie w ramach czwartej kolejki 1. Ligi.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź (czwartek, 18:00)

Zawodnicy Odry niezbyt dobrze weszli w ten sezon. Fani po poprzednim świetnym roku mają nadzieję, że teraz ich ulubieńcy wejdą przynajmniej do baraży i będą jeszcze bliżej awansu do elity. Mimo wszystko forma graczy z Opola na ten moment nie jest dobra i jeśli znów nie wygrają to sytuacja gospodarzy nie będzie wyglądała dobrze. Póki co Odra zdobyła zaledwie trzy punkty w swoich pierwszych trzech spotkaniach.

Fani z Sosnowca mogą być bardziej zadowoleni na początku sezonu. Zagłębie po ostatnim roku ma za cel po prostu spokojnie się utrzymać i póki co forma gości jest naprawdę niezła. Rywale Odry zdobyli cztery punkty i wbrew pozorom po Zagłębiu można spodziewać się walki w Opolu. Ewentualna zdobycz punktowa będzie dla gości sukcesem i być może uda im się wrócić do domu z remisem lub wygraną.

Zarejestruj się w Noblebet

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Odra Opole. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.45. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 2.85.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec fakty meczowe

  • Goście nie zachowali czystego konta od 10 meczów.
  • Na ostatnich 7 meczów gospodarzy w aż 5 fani oglądali mniej niż 4.5 kartek.
  • W ostatnich 9 spotkaniach gości obie drużyny strzelały gola.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec nasze typy

Goście po wygranej w Polkowicach mają nadzieję na drugą wygraną z rzędu. Jednakże zawodnicy z Opola grają u siebie i można spodziewać się bardzo wyrównanego starcia, które prawdopodobnie zakończy się podziałem punktów.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec | Typ: remis @3.35 Noblebet
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec | Typ: powyżej 2.25 goli @1.85 Noblebet