Oficjalne stanowisko Bayernu w sprawie Hansiego Flicka!

Ogromne zamieszanie wzbudziły słowa Hansiego Flicka tuż po meczu z Wolfsburgiem. Szkoleniowiec Bayernu Monachium oznajmił, iż nie zamierza kontynuować swojej przygody z ekipą mistrza Niemiec podczas kampanii 2021/2022. Na postawę trenera zareagował klub. W niedzielę Bayern Monachium przedstawił oficjalne stanowisko.

Wygląda na to, że spekulacje dotyczące złych relacji na linii Hansi Flick – Hasan Salihamidzic są prawdziwe. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by szkoleniowiec Bayernu z własnego kaprysu rezygnował z tak atrakcyjnej pracy, jaką jest funkcja trenera Bayernu. Po spotkaniu z Wolfsburgiem Hansi Flick oznajmił, iż nie chce kontynuować swojej pracy w Monachium.

Stanowisko klubu

W niedzielę Bayern Monachium przedstawił oficjalne stanowisko w tej sprawie – Wczoraj pierwszy trener Bayernu Monachium – Hansi Flick oznajmił publicznie, iż zamierza rozwiązać swój kontrakt, który obowiązuje do 2023 roku. Szkoleniowiec poinformował zarząd Bayernu o swoim życzeniu w zeszłym tygodniu. Obie strony doszły do wniosku, iż trzeba skupić się na meczach z Wolfsburgiem, Bayerem oraz Mainz, by nie zakłócać koncentracji całego klubu. 

Bayern nie pochwala jednostronnych komunikatów Hansiego Flicka i zgodnie z ustaleniami chce kontynuować rozmowy po spotkaniu z Mainz – kończy klub.