Ogromna podwyżka Jadona Sancho!

Jadon Sancho
Jadon Sancho

Kluby z reguły muszą decydować się na różne kroki, by zachęcić swoich piłkarzy do dalszej gry dla zespołu. Taki ruch wykonała Borussia Dortmund. Niemiecka ekipa postanowiła wynagrodzić swojego najlepszego piłkarza nowymi zarobami. Jadon Sancho otrzymał gigantyczną podwyżkę!

19-letni Anglik jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia. Piłkarz BVB ma za sobą genialny sezon w Borussii. Świetna gra ofensywnego zawodnika nie została niezauważona przez topowe europejskie drużyny. Jak przyznał w jednym z wywiadów przedstawiciel Borussii, po Jadona jakiś czas temu zgłosił się piłkarski gigant. Zespół z Dortmundu postanowił odrzucić takie zapędy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Klub chce zatrzymać Jadona Sancho na długie lata. Krokiem w kierunku realizacji tego celu jest m.in pokaźna podwyżka dla samego zawodnika. Jadon Sancho na mocy uzgodnionych warunków ma zarabiać w Borussii 190 tys. funtów tygodniowo. W tej kwocie mieszczą się wszelkie bonusy związane z występami oraz bramkami.

Wcześniejszy kontrakt gwarantował Sancho zarobki rzędu 75. tys funtów tygodniowo. Można zatem od razu zauważyć jak bardzo Dortmundczykom zależy na dalszej grze Jadona w niemieckiej ekipie.

Można jednak zadać sobie pytanie, czy nowe zarobki pozwolą 19-latkowi zapomnieć o wszelkich pokusach. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Sancho rozegra kolejny, genialny sezon. Zapewne po rozgrywkach 2019/2020 zgłoszą się po piłkarza nowe zespoły. Czy wtedy piłkarz odwdzięczy się klubowi i odrzuci wszelkie propozycje?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy