Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki 🇵🇱 Typy, kursy (05.06.2021)

Przedostatnia kolejka to moment, gdy ekipy z dołu tabeli spotykają się z czołówką. Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki to kolejny tego przykład. Gospodarze walczą o utrzymanie, zaś goście są niemal pewni awansu do baraży. Co ciekawe to mecz dwóch byłych pierwszoligowców.

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki zapowiedź (sobota, 16:30)

Goście mogą nieco żałować niedawnej porażki z Hutnikiem u siebie. W końcówce stracili punkt, a tak naprawdę powinni wtedy wygrać. Wówczas mieliby znacznie większe szansę na awans bezpośredni do I ligi. Jednak nawet bez tego będą faworytem barażów. Niby jest Chojniczanka, ale w klubie spory ferment po zwolnieniu Adama Noconia tuż po spotkaniu z GKS-em Katowice. Wigry w ostatnich tygodniach punktują dobrze, choć ostatnia wyjazdowa wygrana miała miejsce 1 maja w Ostródzie. Drużyna Dawida Szulczka potem jednak miała dwa trudne mecze poza domem – Katowice i Polkowice – zakończone remisami 2:2.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Olimpia Grudziądz to ekipa idąca za serią. Wiosną potrafili przegrać pięć meczów z rzędu, by w kolejnych pięciu odnieść 4 zwycięstwa! Teraz jednak dwie porażki i znowu wrócili do strefy spadkowej. Na pewno nie można się nudzić w ich spotkaniach, bo wpada bardzo dużo goli. Szkopuł w tym, że sporo strzelają ich rywale. Łatwo o pozostanie na poziomie II ligi nie będzie, bo teraz mecz z Wigrami, a za tydzień czeka ich spotkanie z Motorem Lublin, który jeszcze po cichu wierzy w baraże.

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Olimpia wygra, kurs: 2,92
  • Wigry wygrają, kurs: 2,30
  • Remis, kurs: 3,20

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki fakty meczowe

  • Wigry mają już zapewniony start w barażach i pewność zagrania półfinału u siebie. Mają jeszcze niewielką szansę na awans bezpośredni
  • Olimpia otwiera strefę spadkową, ale ma tylko jeden punkt straty do bezpiecznej Olimpii Elbląg
  • Jesienią w Suwałkach było 1:1

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki typy

Goście na pewno nie zamkną się na własnej połowie, tylko skorzystają z otwartej gry gospodarzy. Olimpia musi atakować, bo musi punktować, by się utrzymać. Otwarty mecz, to i gole z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 1,66 Totolotek

Komentarze

komentarzy