Oliver Kahn ucina spekulacje dotyczące transferu Roberta Lewandowskiego

Dość niespodziewanie Bayern Monachium pożegnał się z Ligą Mistrzów. „Bawarczycy” zremisowali w rewanżowym meczu z Villarreal 1:1. W związku z tym, iż w pierwszym spotkaniu ze zwycięstwa cieszyła się hiszpańska ekipa, to drużyna z LaLiga zameldowała się w półfinale i czeka na przeciwnika. Tuż przed wtorkowym pojedynkiem o przyszłości Roberta Lewandowskiego wypowiedział się Oliver Kahn. Dyrektor Bayernu nie ma wątpliwości, że Polak zostanie w Monachium na kolejny sezon.

Coraz więcej spekuluje się o przyszłości Roberta Lewandowskiego. Kontrakt polskiego napastnika obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu, a na ten moment nie ma żadnych informacji dotyczących negocjacji w sprawie nowej umowy. Pojawiają się natomiast doniesienia o rzekomym zainteresowaniu reprezentantem Polski ze strony Barcelony.

Lewandowski zostanie w Bayernie?

Całą sprawę postanowił skomentować Oliver Kahn, który w takich słowach wypowiedział się o Lewandowskim w rozmowie z Prime Video – Nie jesteśmy szaleni, by rozmawiać o transferze zawodnika, który w każdym sezonie zdobywa dla nas 30-40 bramek. Na pewno będzie z nami w przyszłym sezonie.