Olympiakos – Arsenal. Typy, kursy (11.03.2021)

W ramach 1/8 finału Ligi Europy, Olympiakos zmierzy się z Arsenalem. Londyński zespół z pewnością będzie chciał zrewanżować się greckiej ekipie za ubiegłoroczne rozgrywki. 

Olympiakos – Arsenal zapowiedź (czwartek, 21:00)

Bardzo zaciętą walkę stoczył Olympiakos z PSV w ramach 1/16 finału LE. W pierwszym meczu grecki klub wygrał na własnym obiekcie 4:2. Z kolei w rewanżu górą byli gracze holenderskiej drużyny, którzy wygrali 2:1. Korzystniejszy rezultat Olympiakosu u siebie sprawił, iż klub z Pireusu awansował do kolejnej rundy.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Jeszcze bardziej zacięta była rywalizacja Arsenalu z Benfiką. W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Podczas drugiego starcia portugalski zespół prowadził już 2:1. Gdy wydawało się, że drużyna z Lizbony zdoła awansować do 1/8 finału, to Arsenal odwrócił losy rywalizacji, wygrywając mecz 3:2.

Dla „Kanonierów” starcie z Olympiakosem ma dość szczególne znaczenie. Zaledwie rok temu obie drużyny mierzyły się w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Dość niespodziewanie zwycięsko z dwumeczu wyszli piłkarze z Pireusu.

Olympiakos – Arsenal kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Arsenal. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.88. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.65. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.3.

Olympiakos – Arsenal typy

Z pewnością Olympiakos będzie chciał uzyskać pozytywny wynik na własnym obiekcie, by utrzymać realne szanse na awans. Spodziewamy się goli z dwóch stron.

Olympiakos – Arsenal | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.82 @ LV BET 

Olympiakos – Arsenal | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.1 @ LV BET