Omonia – Anorthosis 🇨🇾 Typy, kursy (13.07.2021)

W ramach Superpucharu Cypru, Omonia zmierzy się na Neo GSP Stadium w Nikozji z Anorthosisem. Faworytem tego spotkania jest mistrz kraju.

Omonia – Anorthosis zapowiedź (wtorek, 20:00)

Omonia to triumfator cypryjskiej ekstraklasy w sezonie 2020/2021. Zespół z Nikozji wygrał zmagania z przewagą pięciu punktów nad Apollonem. W ramach przygotowań do nowej kampanii Omonia rozegrała trzy mecze towarzyskie, wygrywając 4:3 z Apollonem oraz Górnikiem Zabrze, a także remisując 1:1 z Wisłą Płock.

Anorthosis to z kolei czwarty zespół ubiegłego sezonu, który zanotował triumf w Pucharze Cypru, wygrywając finał po dogrywce. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Giorgi Kvilitaia, trafiając do siatki w 110. minucie rywalizacji. Sam mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Omonia rywalizowała z Anorthosisem 17 kwietnia tego roku. Ligowy mecz zakończył się wyjazdowym zwycięstwem zespołu z Nikozji 2:0.

Omonia – Anorthosis kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Omonia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.38. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 7.25.

Omonia – Anorthosis fakty meczowe

  • Omonia wygrała trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Gracze Anorthosisu zanotowali trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich pojedynkach
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów Anorthosis tracił minimum jednego gola

Omonia – Anorthosis typy

Omonia jest wyraźnym faworytem tego meczu. Zakładamy, iż Superpuchar Cypru zakończy się triumfem Omonii w regulaminowym czasie gry.

Omonia – Anorthosis | Typ: Omonia wygra do przerwy i cały mecz 2.15 @ LV BET 

Omonia – Anorthosis | Typ: Omonia wygra różnicą minimum dwóch goli 2.2 @ LV BET