Duda błysnął w Hercie. Na razie tatuażami

Ondrej Duda
Ondrej Duda (Źródło: Bild.de/Ottmar Winter)

Ondrej Duda poprzedni sezon może spisać na straty. Po transferze z Legii Warszawa do Herthy Berlin Słowak w barwach nowego klubu rozegrał jedynie 67 minut. Obecnie piłkarz przygotowuje się do kolejnych rozgrywek zgodnie z planem, a dziennikarze niemieckich mediów, poza powrotem do zdrowia, zauważyli także jego nowe tatuaże.

Bild.de postanowił przyjrzeć się nieco bliżej przygotowaniom do sezonu Herthy Berlin. Na tapecie znalazł się Ondrej Duda, który w poprzednim sezonie tylko trzykrotnie miał okazję do zaprezentowania się w Bundeslidze. Długotrwałe urazy wykluczyły go z gry, jednak obecnie Słowak normalnie trenuje i ma nadzieję na dłuższy pobyt na boisku. Niemieckim dziennikarzom rzuciły się w oczy nowe tatuaże Słowaka, które wykonał jego kolega w Koszycach, kiedy to Ondrej był na wakacjach.

Ondrej Duda
Nowe tatuaże Ondreja Dudy (Źródło: Ottmar Winter/Bild.de)

Dodatkowo były gracz Legii na lewej łydce zrobił sobie damską dłoń układającą się w pistolet. 22-latek na razie nie błyszczał na murawie, choć w Berlinie cały czas wierzą w umiejętności piłkarza kupionego z drużyny mistrza Polski za ponad cztery miliony euro. Pozostaje wierzyć, że motto „Work hard, play hard” Duda weźmie sobie do serca i w nadchodzącym sezonie pokaże się z dobrej strony w drużynie prowadzonej przez Pala Dardaia.

Totolotek bonus powitalny 700 zł + 20 zł za darmo na start

Komentarze

komentarzy