Ostatnia kolejka 1. ligi. Jak ZAROBIĆ na meczu Zagłębia z Zawiszą?

Ostatnia kolejka 1. ligi, a my węszymy, jak można zarobić na zakładach. Zdecydowanie polecamy w tej ostatniej kolejce skupić się na JAKOŚCI, a nie ILOŚCI. 

Z bydgoskiego klubu napływają fatalne informacje. Część zawodników już teraz chciała rozwiązać swoje kontrakty, a wielu z nich jest kontuzjowanych. Zawisza uległ w przedostatniej kolejce na własnym stadionie 0:3 w starciu z GKS-em Katowice. Trener Zbigniew Smółka miał do swojej dyspozycji zaledwie 15 zawodników.

Teraz do listy kontuzjowanych dochodzi podstawowy bramkarz – Damian Węglarz, który wielokrotnie ratował swój zespół w trudnych sytuacjach. Jeśli do niedzielnego meczu, kilku piłkarzy postanowi rozwiązać swoje kontrakty, to może być tak, że mecz zostanie oddany walkowerem.

Media podają informacje, że Osuch nie płacił swoim piłkarzom od marca, ale z naszych informacji wynika, że niektórzy piłkarze nie otrzymali swoich należności od początku roku.

Kurs na pewno będzie spadał, więc jak ktoś będzie miał takie życzenie, to może zarobić przed meczem. Bet365 oferuje opcję zamykania zakładów, więc przy gwałtownym spadku, będziemy mogli cieszyć się zyskiem.

Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz | Typ: Zagłębie wygra | Kurs: 2,00 | Bukmacher: Bet365

Komentarze

komentarzy