Ostre słowa o Bartoszu Kapustce: On się uważa za gwiazdę, a niewiele w futbolu osiągnął

Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Bartosza Kapustki. Piłkarz Leicester ma ważną umowę do końca czerwca przyszłego roku. Wydaje się jednak, że 23-latek opuści angielski klub. Ofensywnego gracza w ostatnim czasie niejednokrotnie łączono z przeprowadzką do Legii. Sens takiej transakcji podważa Cezary Kucharski.

Trudno wyobrazić sobie dalszy pobyt Polaka w Leicester. Bartosz Kapustka nie ma żadnych szans, by przebić się do pierwszego zespołu. Sytuacja kontraktowa byłego gracza Cracovii sugeruje, iż zarząd „Lisów” bardzo chętnie wysłucha ofert za swojego piłkarza.

Ostre słowa Kucharskiego o Kapustce

Na temat Bartosza Kapustki w rozmowie ze „sport.pl” wypowiedział się Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego – Kapustka? To wielka niewiadoma. On się uważa za gwiazdę, a niewiele w futbolu osiągnął. Pytanie czy życie nauczyło go pokory, czy zmieniło go przesiadywanie na ławce, właściwie przez kilka lat bycie na uboczu prawdziwej piłki. Obawiam się, że on charakterologicznie mógłby nie pasować Vukoviciowi.

Dziennikarze uważają Kapustkę za wciąż duże nazwisko, a ja mam nadzieję, że on zszedł na ziemię. Mówi się, że piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni mecz, a ja nawet nie wiem jaki był ostatni mecz Kapustki. I chyba nikt tego nie pamięta. – twierdzi Kucharski.

Co dalej?

Spoglądając na sytuacje Bartosza Kapustki, powrót do Polski wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Bartosz skończy w grudniu 24 lata. Piłkarz Leicester w ostatnich czterech latach rozegrał jeden sezon, w którym spędził na murawie przynajmniej tysiąc minut w ligowych meczach. Była to kampania 2018/2019, podczas której Kapustka reprezentował barwy Oud-Heverlee Leuven.

 

Komentarze

komentarzy