Ozan Kabak wkrótce trafi do Włoch? Napoli wyraża zainteresowanie

Napoli latem wzmocni linię defensywy? Jak informuje “ArenaNapoli.it”, klub obserwuje sytuację obrońcy Schalke Ozana Kabaka.

20-letni reprezentant Turcji w obecnym sezonie jest ważną postacią zespołu z Gelsenkirchen. Ozan Kabak wystąpił w 19 ligowych spotkaniach, w których trzykrotnie trafił do siatki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mecz przeciwko Koeln, który odbył się 29 lutego, okazał się dla niego pechowy. Jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić plac gry z powodu urazu. Okazało się, że piłkarz złamał kręgi lędźwiowe, co miało go wyłączyć z gry do końca sezonu.

Możliwe jednak, że w przyszłych rozgrywkach Ozan Kabak trafi do Włoch. Jak podaje “ArenaNapoli.it”, Turek stał się obiektem zainteresowania Napoli. Przeszkodą może okazać się jednak cena. Piłkarz w tym roku skończył 20. lat i w przeszłości był obserwowany choćby przez Bayern i Tottenham.

W tej chwili “Transfermakt” wycenia reprezentanta Turcji na 29 milionów euro. Kontrakt Kabaka z Schalke wygasa z końcem czerwca 2024 roku.

Fot. Schalke

Komentarze

komentarzy