🇵🇾 Paragwaj – Chile 🇨🇱 Typy, kursy (12.11.2021)

Mecz Paragwaj – Chile to pojedynek zespołów, które wciąż pozostają w grze o awans do mistrzostw świata w Katarze. Na zwycięstwie tak samo będzie więc zależało każdej ze stron.

Paragwaj – Chile zapowiedź (piątek, 0:00)

Po 12 rozegranych dotąd w eliminacjach spotkaniach, Paragwaj oraz Chile znajdują się w bardzo podobnej sytuacji. Gospodarze mają na koncie 12 punktów, natomiast goście uzbierali ich o jeden więcej. Wynik ten nie powala, ale nie zamyka jeszcze także żadnej z drużyn drogi na mundial w Katarze.

Zarejestruj się w Noblebet

Wyniki październikowych spotkań kwalifikacyjnych podpowiadają, że bliżej zwycięstwa powinno być Chile, które ostatnio pokonało Paragwaj u siebie oraz wygrało z Wenezuelą. Paragwajczycy oprócz przegranej z Chile w październiku ulegli też jeszcze Boliwii. Przy okazji najbliższej konfrontacji gospodarzom z pewnością nie zabraknie jednak motywacji do walki. Dokładając do tego to, że Chile nie wygrało jeszcze w trwających eliminacjach meczu na wyjeździe, pojedynek ten zapowiada się na wyrównane spotkanie.

Paragwaj – Chile kursy bukmacherów

Faworytami spotkania na Estadio Defensores del Chaco są gospodarze. Wygraną Paragwaju Noblebet wystawił z kursem 2.65. Zwycięstwo Chile znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 3.15, a remis z kursem 3.25.

Paragwaj – Chile fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Paragwaju: 1 wygrana, 2 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy: 3-8
  • 5 ostatnich spotkań Chile: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 6-5
  • Bilans Paragwaju w domowych meczach eliminacyjnych: 1 wygrana, 4 remisy, 1 porażka, bramki: 7-8
  • Bilans Chile w wyjazdowych meczach eliminacyjnych: 2 remisy, 4 porażki, bramki: 4-10

Paragwaj – Chile nasze typy

Mecz między Paragwajem a Chile zapowiada się na bardzo zacięty pojedynek. Z uwagi na fakt, że nikomu nie będzie zależało tutaj na remisie, powinniśmy zobaczyć w nim bramki.

Paragwaj – Chile | Typ: powyżej 1.5 goli @1.45 Noblebet

Paragwaj – Chile | Typ: Paragwaj lub remis i powyżej 1.5 goli @2.09 Noblebet