Parma – Atalanta 🇮🇹 Typy, kursy (09.05.2021)

Walcząca o Ligę Mistrzów Atalanta w ramach 35. kolejki Serie A zmierzy się na wyjeździe z Parmą. Gospodarze w ubiegłej kolejce oficjalnie pożegnali się z najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech.

Parma – Atalanta zapowiedź (niedziela, 15:00)

Pięć ostatnich ligowych spotkań – pięć porażek. Z takimi wynikami Parma nie miała co marzyć o utrzymaniu. Przegrany mecz w rywalizacji z Torino sprawił, iż piłkarze Parmy oficjalnie pożegnali się z Serie A. Drużynie nie pozostaje nic innego, jak pokazać się z dobrej strony w ostatnich ligowych meczach.

Zadanie nie będzie łatwe, gdyż najbliższym rywalem Parmy jest Atalanta, która cały czas walczy o Ligę Mistrzów. Aktualnie ekipa z Bergamo zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci jeden punkt do Napoli. Trzeba jednak podkreślić, iż podopieczni Gattuso rozegrali już mecz w ramach 35. kolejki.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Parma rywalizowała z Atalantą 6 stycznia. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem klubu z Bergamo, który wygrał u siebie 3:0.

Parma – Atalanta kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Atalanta. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.18. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 8. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 15.

Parma – Atalanta fakty meczowe

  • Parma nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich ligowych spotkań
  • Atalanta przegrała tylko jeden z pięciu ostatnich meczów na wyjeździe
  • Gracze Atalanty trafiali do siatki w każdej z ośmiu ligowych potyczek

Parma – Atalanta typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż pewne zwycięstwo Atalanty. Zespół z Bergamo powinien sięgnąć po trzy punkty bez większych kłopotów.

Parma – Atalanta | Typ: Atalanta strzeli gola w obu połowach 1.6 @ LV BET 

Parma – Atalanta | Typ: Atalanta powyżej 2.5 bramki w meczu 1.67 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy