Parma – Genoa. Typy, kursy (19.03.2021)

Rywalizacja Parmy z Genoą otworzy 28. kolejkę Serie A. Dość niespodziewanie w lepszych nastrojach do tego spotkania podchodzą gospodarze, którzy zanotowali sensacyjne zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem. 

Parma – Genoa zapowiedź (piątek, 20:45)

Przed meczem z Romą, wyniki Parmy wyglądały katastrofalnie. Zespół ze Stadio Ennio Tardini nie zdołał wygrać ligowego spotkania od końcówki listopada. Wydawało się zatem, iż rzymski klub nie będzie miał żadnych problemów, by zgarnąć trzy oczka w starciu z zespołem, który znajduje się w strefie spadkowej.

Piłkarze Parmy zaskoczyli wszystkich, nie tylko wygrywając spotkanie, ale również zachowując czyste konto. Rywalizacja zakończyła się triumfem Parmy 2:0. Zdobyte punkty poprawiają nieco sytuację zespołu w tabeli. Ekipa ze Stadio Ennio Tardini traci aktualnie do bezpiecznego miejsca cztery oczka.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

W zdecydowanie lepszej sytuacji jest Genoa, która ma przewagę sześciu punktów nad osiemnastym Cagliari. Drużynie z Genui nie udało się jednak wygrać spotkania od początku lutego, kiedy to podopieczni Ballardiniego triumfowali nad Napoli, zwyciężając 2:1. W sześciu ostatnich potyczkach Genoa zdobyła łącznie cztery punkty.

Parma – Genoa kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Parma. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.4 Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.1. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.3.

Parma – Genoa typy

Choć w lepszych nastrojach do tego spotkania podchodzi Parma, to trudno pokusić się o stwierdzenie, iż zwycięstwo z Romą jest jasnym sygnałem w kontekście poprawy formy drużyny. Z kolei Genoa wbrew pozorom radzi sobie ostatnio całkiem dobrze, przegrywając spotkania tylko z wyżej notowanymi rywalami. Spodziewamy się, że goście nie przegrają tego meczu.

Parma – Genoa | Typ: Genoa lub remis 1.55 @ LV BET 

Parma – Genoa | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.88 @ LV BET

Komentarze

komentarzy