Parma – Lazio. Typy, kursy (10.01.2021)

W ostatnich dniach sporo działo się w szeregach Parmy. Zespół ze Stadio Ennio Tardini z nowym trenerem w ramach 17. kolejki Serie A zmierzy się na własnym obiekcie z Lazio. Rzymski klub w ostatniej kolejce zgarnął trzy punkty, pokonując Fiorentinę. 

Parma – Lazio zapowiedź (niedziela, 15:00)

Porażka 0:3 z Atalantą przelała czarę goryczy.  Fabio Liverani stracił posadę trenera Parmy, a jego miejsce zajął Roberto D’Aversa, który pracował w tym zespole w latach 2016-2020. Włoski szkoleniowiec podjął się niełatwego zadania. Aktualnie drużyna zajmuje dziewiętnaste miejsce w lidze ze stratą dwóch oczek do bezpiecznej lokaty.

O zdobycz punktową w rywalizacji z Lazio nie będzie łatwo. Rzymski klub w ostatniej serii gier pokonał na własnym obiekcie Fiorentinę 2:1. Aktualnie pozycja ekipy ze stolicy Włoch może nieco rozczarowywać kibiców. Lazio zajmuje ósme miejsce ze stratą czterech oczek do szóstej lokaty.

Ostatni raz Parma rywalizowała z Lazio 9 lutego 2020 roku. Mecz obu drużyn zakończył się skromnym zwycięstwem Lazio. Piłkarze rzymskiego zespołu wygrali na wyjeździe 1:0, a decydującego gola strzelił Caicedo.

Parma – Lazio kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Lazio. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.15. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.5

Parma – Lazio typy

Biorąc pod uwagę sytuacje obu ekip, a także ostatnie wyniki, trudno wyobrazić sobie inny wynik niż zwycięstwo Lazio. Zespół ze stolicy Włoch powinien zgarnąć trzy punkty.

Parma – Lazio | Typ: Lazio powyżej 1.5 bramki 1.69 @ LV BET

Parma – Lazio | Typ: Lazio wygra i powyżej 1.5 bramki 1.88 @ LV BET

Komentarze

komentarzy