Parzyszek zostaje w Piaście

Jak poinformował „Przegląd Sportowy”, Piotr Parzyszek nadal będzie grał w drużynie mistrza Polski. Działacze Piasta nie przystali na ofertę Frosinone, które proponowało za Polaka 1,5 miliona euro plus bonusy.

Frosinone do tej pory najwięcej za piłkarza zapłaciło 1,9 miliona euro. Gliwiczanie chcieli natomiast za swojego napastnika 2 miliony euro, czyli tyle ile wynosi jego klauzula wykupu. Co ciekawe Włosi zdecydowali się zaproponować takie pieniądze, ale w formie 1,5 miliona euro od razu, a 0,5 miliona euro w formie bonusów, które byłyby uzależnione od postawy Frosinone w lidze. Liczyłoby się zwłaszcza to, czy ” Canarini” awansują w tym sezonie do Serie A.

Frosinone szuka napastnika od dłuższego czasu. Porażka w 1. kolejce Serie B z beniaminkiem Pordenone Calcio (3:0 – przyp.red) sprawiła, że kupno nowego atakującego stało się priorytetem. Do tej pory pierwszym wyborem był Piotr Parzyszek, którego jednak nie udało się wyciągnąć z Piasta, co bardzo ucieszyło Waldemara Fornalika, który nie wyobrażał sobie stracić kolejnego zawodnika tego lata.

Fot. YouTube

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy