Patrik Schick zostanie wykupiony przez RB Lipsk?

Jak informuje “Sky Sport”, Patrik Schick trafi do Lipska na stałe. W tej chwili Czech przebywa w klubie na wypożyczeniu.

Patrik Schick trafił do RB Lipsk z Romy w letnim oknie transferowym. Niemiecki klub zapłacił za czeskiego napastnika 3,5 mln euro, zapewniając sobie możliwość wykupu. Od tamtej pory piłkarz wystąpił w 19 meczach w barwach “Die Bullen”, w których zdobył siedem bramek i zaliczył trzy asysty.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wiele wskazuje na to, że RB Lipsk zdecyduje się wykupić Patrika Schicka z Romy. Jak podaje “La Gazzetta dello Sport”, niemiecki klub chciałby nieco obniżyć zakładaną wcześniej kwotę. Wstępnie koszt wykupu Czecha miał kosztować Niemców 29 milionów euro. Klub z Lipska chce jednak zapłacić za zawodnika trzy miliony mniej.

Roma prawdopodobnie przystanie na takie warunki. Działacze klubu liczą jednak na to, że wszystko zamknie się w jednorazowej transakcji. Poza tym, sprawa transferu ma być wyjaśniona do 15 czerwca.

Komentarze

komentarzy