Paulinho grozi deportacja z Chin

paulinho grozi deportacja

Zawodnik Guangzhou Evergrande ma kłopoty z prawem w Chinach. Paulinho grozi nawet deportacja. Wszystko przez zdjęcie, które wrzucił na jeden z portali społecznościowych. 

Sprawa jest dość kuriozalna, bowiem wielokrotny reprezentant Brazylii jednym zdjęciem prawo złamał aż dwa razy. Gwiazdor Guangzhou Evergrande jest twarzą jednej z firm bukmacherskich i to już jest przestępstwem w Chinach, ponieważ hazard jest tam całkowicie zabroniony. Co więcej, Paulinho na zdjęciu promocyjnym pozował z japońską gwiazdą porno. Nie trudno więc się domyślić, że to również jest surowo karane w Państwie Środka. Zwykle takie przestępstwa kończą się deportacją.

paulinho

Jednak, jak donosi angielska prasa, dla Paulinho może być wyjątek na podstawie tego, że nie znał prawa chińskiego. Postępowanie na pewno będzie inne niż zawsze w takich wypadkach i bardzo możliwe, że cała afera zakończy się tylko na karze finansowej.

Brazylijczyk jest jedną z największych gwiazd ligi chińskiej, co potwierdza nie tylko znane w Europie nazwisko, ale także świetne statystyki. W tym sezonie 28-latek w ośmiu meczach strzelił już trzy bramki i zanotował jedną asystę. Poza tym niedawno w barwach narodowych w meczu z Urugwajem Paulinho ustrzelił hattricka.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

Komentarze

komentarzy