Paulo Dybala skomentował letnie spekulacje mediów odnośnie transferu!

Paulo Dybala
Paulo Dybala

Jednym z zawodników Juventusu, którego łączono ze zmianą klubu był Paulo Dybala. Według medialnych spekulacji, Maurizio Sarri nie widział miejsca w swojej drużynie dla Argentyńczyka, dlatego najlepszym rozwiązaniem wydawał się transfer. Ostatecznie 25-latek został w Turynie. Jak się jednak okazuje, temat przenosin do innej ekipy praktycznie nie istniał.

Początek nowego sezonu nie był dla Dybali łatwy. W pierwszych trzech ligowych spotkaniach Paulo rozegrał raptem 15 minut w Serie A. Był to pewnego rodzaju sygnał, iż pozycja Argentyńczyka w klubie może być bardzo trudna. Sytuacja uległa zmianie po meczu w Lidze Mistrzów przeciwko Atletico Madryt. Ofensywny zawodnik wyszedł w wyjściowym składzie na mecz z Veroną. Od tego momentu, piłkarz nie oddał miejsca w pierwszej jedenastce, jeśli mówimy o rywalizacji w Serie A.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Dodatkowo, Paulo strzelił bardzo ważnego gola w spotkaniu z Inter. To bramka 25-latka otworzyła rywalizację w Mediolanie, która ostatecznie zakończyła się rezultatem 2-1 dla „Starej Damy”. Bardzo dobry rezultat na trudnym obiekcie może sugerować, iż wyjściowy skład z tego spotkania może być znacznie częściej wykorzystywany przez Maurizio Sarriego.

Oznacza to, że pozycja Dybali w klubie zapewne ulegnie kolejnej poprawie. Skończyć się mogą tym samym wszelkiego rodzaju wątpliwości samego piłkarza. Jak się jednak okazuje, Paulo Dybala miał cały czas jeden cel. Mowa o dalszej grze dla wielokrotnego mistrza Włoch – To nie było łatwe lato. Wszędzie słyszysz swoje nazwisko, który łączy się z każdym klubem oraz każdym miejsce. Kiedy nie chcesz odejść z zespołu, to nie jest łatwa sprawa.

Taki jest jednak futbol. Nawet jeśli stwierdzisz otwarcie, że zostajesz, pojawiają się spekulacje. Udzieliłem pewnego wywiadu, w którym przyznałem, że zamierzam dalej przebywać w Turynie. Po tej rozmowie nie wypowiadałem się już nigdzie. Myślę jednak, że znacznie ważniejsze jest, by przemówiły występy na boisku. Chciałem zostać i dalej grać tutaj, by kontynuować karierę w Juventusie – zakończył Argentyńczyk.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

 

Komentarze

komentarzy