Pepe znowu to zrobił… Portugalczyk prowokuje rywali

Darmowe Stadion

Pepe mimo upływu lat wciąż nie trzyma nerwów na wodzy. W meczu o Superpuchar Portugalii, obrońca kopnął przeciwnika za co otrzymał czerwoną kartkę. Schodząc z boiska sprowokował kibiców przeciwnej drużyny.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Były obrońca Realu Madryt nie potrafi trzymać nerwów na wodzy

Portugalski obrońca kojarzony głownie z grą dla Realu Madryt, przez większość swojej kariery dał się poznać jako agresywny obrońca, który nie kalkulował. Często, również wdawał się w zatargi z piłkarzami przeciwnych drużyn, z którymi przyszło mu się mierzyć. Oprócz ostrych wejść w walce o piłkę, nieraz Pepe otrzymał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Portugalczykowi zdarzało się kopnąć przeciwnika, opluć, lub udając że nie widzi leżącego rywala, bezpardonowo go nadepnąć.

Mimo upływu lat i 41-lat na karku, Portugalczyk dalej robi to samo. Tym razem w meczu o Superpuchar Portugalii przeciwko Benfice. Kiedy losy spotkania były już niemal rozstrzygnięte w doliczonym czasie podstawowego czasu gry, Pepe walcząc o piłkę przy linii bocznej boiska, postanowił kopnąć rywala kolanem w pośladki. Obrońca z miejsca obejrzał czerwony kartonik. Schodząc do szatni sprowokował jeszcze kibiców Benfiki. Idąc przy linii bocznej boiska, ściągnął koszulkę i pokazywał ją w kierunku fanów drużyny przeciwnej. Mecz zakończył się na korzyść Orłów, wygraną 2:0, po bramkach Musy i Di Marii.

Warto dodać, że chwilę przed końcowym gwizdkiem sędziego czerwoną kartkę obejrzał, również trener Porto. Sędzia nie uznał bramki zdobytej przez Galeno. Spotkanie zakończyło się zatem w bardzo nerwowej atmosferze.

Kiedy rozpocznie się sezon ligi portugalskiej?

Liga Portugal wystartuje już w piątek 11 sierpnia o godzinie 21:15. Na inauguracje sezonu zmierzą się ze sobą, Braga oraz Famalicao.

Komentarze

komentarzy