Perisić złożył prośbę o transfer. Na przeszkodzie staną finanse?

Ivan Perisic (Zdjęcie: Inter.it)
Ivan Perisic (Zdjęcie: Inter.it)

Do końca okienka transferowego pozostało zaledwie kilka dni. Ten czas będzie dramatycznym wyczekiwaniem dla fanów Arsenalu, którzy oczekują kilku wzmocnień w walce o TOP4. Jednym z takich piłkarzy jest Ivan Perisić.

Chorwat był bliski przenosin do Anglii już półtora roku temu. Wówczas zażarcie walczył o niego Jose Mourinho, lecz ostatecznie ten deal nie doszedł do skutku. Teraz sytuacja jest nieco inna, ponieważ wielki entuzjazm wykazuje sam piłkarz. Perisić złożył bowiem tzw. „transfer request”. W ostatnim ligowym spotkaniu 29-latek nie został włączony do kadry Interu.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Spekulacje mediów potwierdził dyrektor zespołu z Mediolanu, Giuseppe Marotta:

– Perisic poprosił o odejście, ale w klubie nie ma dla niego odpowiedniej oferty. Zobaczmy, co wydarzy się w najbliższych dniach.

Marotta dodał, że ​​Inter jest skłonny pozwolić Perisicowi odejść, ale tylko wtedy, gdy spełnią się ich finansowe wymagania.

– Wysłuchamy wszystkie oferty, ponieważ Ivan złożył prośbę o opuszczenie klubu i postaramy się go usatysfakcjonować. Mimo to wiemy, jaką ma wartość.

Według informacji „Telegraph”, Arsenal zaproponował wypożyczenie wraz z opcją wykupu latem. „Kanonierzy” nie mają obecnie funduszy na styczniowe okienko transferowe, stąd ten pomysł o opłacie w wysokości 40 milionów euro dopiero w czerwcu. Na taki układ nie chciał zdecydować się Inter.

Pomimo impasu w negocjacjach, ekipa z Serie A już szuka następców dla swojego zawodnika. Jednym z nich jest między innymi Yannick Carrasco.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy