Peter Hyballa wyleciał z kolejnego klubu!

Peter Hyballa nie ma chyba szczęścia do swoich ostatnich klubów. Od maja 2021 roku, 45-latek pracował w dwóch zespołach. Z tego drugiego niemiecki szkoleniowiec został zwolniony we wtorkowe przedpołudnie. Hyballa nie poradził sobie w drużynie z trzeciej ligi. 

Po rozstaniu z Wisłą Kraków, Peter Hyballa został zatrudniony przez ekipę Esbjerg FB. Niemiec poprowadził duński klub raptem w czterech oficjalnych meczach. 45-latek rozstał się z klubem w połowie sierpnia, a wpływ na taki obrót spraw miały m.in. fatalne relacje z piłkarzami.

Peter Hyballa zwolniony z Turkgucu Munchen

Pod koniec września Peter Hyballa trafił do Turkgucu Muchen – niemieckiej drużyny rywalizującej na co dzień w trzeciej klasie rozgrywkowej. Przygodę z tym klubem Hyballa rozpoczął od zwycięstwa z Borussią Dortmund II. Od tego momentu, zespół zdobył raptem trzy punkty w sześciu ligowych meczach, wygrywając 1:0 z Wehen Wiesbaden.

Cztery ostatnie spotkania Turkgucu Munchen kończyły się porażkami. Zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu 45-letniego szkoleniowca w trybie natychmiastowym.

Komentarze

komentarzy