Pewniaczki na Premier League? Gramy kurs 3.36 albo dostajemy ZWROT

Przed nami przedsmak tego, co wydarzy się w ostatniej kolejce Premier League. Dziś na angielskich boiskach zobaczymy trzy mecze, a dwa z nich mają kluczowe znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. 

Zarówno Everton i Burnley mogą zbliżyć się do zapewnienia sobie utrzymania po dzisiejszych potyczkach. Naszym zdaniem nie będą mieć jednak tak łatwej przeprawy. Jakie są zatem nasze typy na te spotkania?

Anthony Gordon, co najmniej jeden celny strzał – Anglik jest w ostatnim czasie w dobrej formie jeśli chodzi o celne strzały. Cztery poprzednie spotkania wyglądają następująco:

  • Chelsea – 3 strzały, 1 celny
  • Leicester – 1 strzał, 0 celnych
  • Watford – 2 strzały, 1 celny
  • Brentford – 1 strzał, 1 celny

Tym razem Everton zmierzy się z Crystal Palace, które teoretycznie gra o nic. Mamy nadzieję, że Anglik dołoży swoją cegiełkę do utrzymania ekipy z Goodison Park i co najmniej raz celnie uderzy na bramkę rywala.

Dorzucamy do tego BTTS w meczu Aston Villi z Burnley. Obie ekipy od trzech meczów nie potrafiły zachować czystego konta. Patrząc dodatkowo na bezpośrednie pojedynki, w 8/10 ostatnich spotkaniach padał BTTS, a dodatkowo w 4/5 powyżej 2,5 bramek. Idealny mecz na over bramkowy.

Zagraj te typy bez ryzyka w BETFAN. Przegrana = zwrot na konto + odbierz freebet 60 zł!

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym ZZAPOLOWY > REJESTRACJA
  2. Wpłać co najmniej 50 zł
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 600 zł!
  4. Dodatkowo otrzymujesz freebet 60 zł do wykorzystania na cokolwiek chcesz

Komentarze

komentarzy