Piast Gliwice – Wisła Kraków 🇵🇱 Typy, kursy (16.05.2021)

PKO Ekstraklasa

W ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzy się na własnym obiekcie z Wisłą Kraków. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy, która w znacznie lepszych nastrojach kończy ten sezon.

Piast Gliwice – Wisła Kraków zapowiedź (niedziela, 17:30)

Zespół z Gliwic ma szansę zakończyć sezon na czwartym miejscu. Jeśli Piast nie chce patrzeć na wyniki rywali, to w rywalizacji z Wisłą Kraków klub ze Śląska musi zgarnąć trzy punkty. Na ten moment aż trzy ekip (Piast, Lechia i Śląsk) mają taki sam dorobek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Sporo zamieszania pojawiło się w szeregach Wisły Kraków. Ekipa „Białej Gwiazdy” pożegnała bowiem Petera Hyballę. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, iż krakowski klub zdecydował się na taki ruch na kolejkę przed końcem sezonu.

Ostatni raz Piast Gliwice rywalizował z Wisłą Kraków 31 stycznia. Emocjonujący mecz w Krakowie zakończył się zwycięstwem Piasta 4:3.

Piast Gliwice – Wisła Kraków kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Piast Gliwice. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.45. Remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.1. Z kolei zwycięstwo Wisły Kraków oceniono na kurs 7.75.

Piast Gliwice – Wisła Kraków fakty meczowe

  • Piast wygrał jeden z pięciu ostatnich meczów
  • Wisła Kraków nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich meczów
  • W dwóch z pięciu ostatnich meczów Wisła Kraków zachowała czyste konto

Piast Gliwice – Wisła Kraków typy

Mając na uwadze zamieszanie, jakie pojawiło się w szeregach Wisły Kraków, spodziewamy się zwycięstwa gospodarzy, którzy stoją przed szansą zakończenia sezonu na czwartym miejscu.

Piast Gliwice – Wisła Kraków | Typ: Piast wygra i powyżej 1.5 bramki 1.6 @ LV BET 

Piast Gliwice – Wisła Kraków | Typ: Piast wygra różnicą minimum dwóch bramek 2.15 @ LV BET