Piętnastolatek z Pogoni obserwowany przez Manchester United

Manchester United bacznie obserwuje polskich juniorów. Jakiś czas temu do klubu trafił Łukasz Bejger. Jak informuje Goal.com, skauci Czerwonych Diabłów obserwują obecnie Kacpra Kozłowskiego z Pogoni Szczecin.

15-latek jest uważany za jeden z największych talentów akademii Pogoni. Zanim trzy lata temu trafił do Szczecina, trenował w szkółce Bałtyku Koszalin. Od tamtej pory jego kariera rozwija się dość dynamicznie. Już miesiąc po piętnastych urodzinach zadebiutował bowiem w klubowych rezerwach. W poprzednim sezonie występował w drugim zespole Portowców oraz w drużynie U-19, występującej w Centralnej Ligi Juniorów.

19 maja, wciąż jako piętnastolatek, otrzymał szansę debiutu w ekstraklasie. Kacper Kozłowski wszedł w końcówce meczu z Cracovią. Od początku obecnych rozgrywek pomocnik dwukrotnie pojawił się na boiskach najwyższej ligi. Kosta Runjaić wpuścił go na ostatnie minuty spotkań z Wisłą Płock i Górnikiem Zabrze.

Kacper Kozłowski występuje obecnie również w reprezentacji Polski U-17. Ostatnio można było obserwować jego grę podczas spotkania z Macedonią Północną. Zawodnik zdobył jedną z bramek meczu zakończonego rezultatem 3:2. Poza tym wygrał większość pojedynków.

Jak informuje Nizaar Kinsella z portalu Goal.com, młody talent Pogoni jest obserwowany przez Manchester United. Ponadto jest na celowniku klubów Włoch, Niemiec i Francji.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy