Piłkarze Juventusu mają dość Allegriego? Cancelo dał dość jasny sygnał

Gdyby dekadę temu ktoś powiedział władzom Juventusu, że ich klub zdobędzie osiem scudetto z rzędu, spytaliby z zachwytem, który genialny trener tego dokona. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia i to, że Allegri zdobywa kolejne mistrzostwa wcale nie wystarcza.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Juventus przez ostatnie lata zdecydowanie odjechał reszcie ligi, znajduje się na zupełnie innym poziomie. Krajowe tytuły stały się wręcz chlebem powszednim, a coraz większą obsesją z każdym kolejnym rokiem staje się Liga Mistrzów. To z tego powodu wydano ponad 100 milionów na 33-letniego wówczas Cristiano Ronaldo.

Jeśli mimo takich nazwisk odpada się w fatalnym stylu po dwumeczu z Ajaksem, coś jest nie tak. A nie tak jest przede wszystkim ze stylem, jaki preferuje „Max” Allegri. Coraz częściej spekuluje się na temat jego przyszłości i rozważa, czy zmiana jest potrzebna. Jeśli jednak dostajemy znaki z wewnątrz, „wiedz, że coś się dzieje”…

Wszystko za sprawą Joao Cancelo, który dołączył do „Starej Damy” latem 2018 roku i niemal z miejsca zaczął zachwycać. Utalentowany portugalski obrońca jest przyszłością klubu, ale współpraca z włoskim trenerem najwidoczniej zdążyła mu się znudzić. 24-latek na swoim Instagramie polubił komentarz nawołujący do zwolnienia Allegriego.

Oczywiście – nie możemy traktować tego jako głos szatni i wyznacznik tego, co myślą wszyscy zawodnicy. Czasem zdarza się jeden czy drugi buntownik, który w podobny sposób okazuje swoje niezadowolenie, jeśli np. nie dostaje szans na grę. Cancelo to jednak jeden z kluczowych zawodników. Jeśli wyraźnie daje do zrozumienia, że chciałby zmiany trenera, jest wielce możliwe, że podobnie myśli kilku innych kolegów. Jak myślicie, czy na 51-latka przyszła już pora? Jeśli tak, kogo widzielibyście na jego miejsce?

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy