Piłkarze z I oraz II ligi zostaną poddani testom!

Zespoły z ekstraklasy intensywnie pracują nad wznowieniem rozgrywek. Do ponownej rywalizacji powoli przygotowywać się będą także piłkarze z I oraz II ligi. W najbliższych dniach zawodnicy poszczególnych drużyn przejdą badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2.

W środę PZPN na bieżąco informował o kolejnych klubach z PKO BP Ekstraklasy, które otrzymały pozwolenie na wznowienie treningów grupowych. Kibice mogli zastanawiać się, jakie plany związek przygotowuje w kontekście niższych lig.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak możemy przeczytać w specjalnym komunikacie, już we wtorek (5 maja) piłkarze Stali Mielec oraz Miedzi Legnica przeszli odpowiednie badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Wyniki testów powinni być znane w czwartek (7 maja).

W tym także dniu badania przejdą pozostałe kluby z I ligi. Na swoje testy drużyny z II ligi muszą poczekać do piątku (8 maja). Po analizie wyników badań, którą przeprowadzi Zespół Medyczny PZPN, zapadnie konkretna decyzja w sprawie możliwości prowadzenia treningów grupowych w klubach I oraz II ligi.