Piotr Zieliński z golem przeciwko Barcelonie! [WIDEO]

Piotr Zieliński dzisiaj pokazał się całemu światu. Kapitalna akcja z Elijfem Elmasem dała jego Napoli prowadzenie. Ostatecznie zakończyło się remisem. Barcelona była dużo lepsza, ale nie potrafiła wygrać.

Gol na 1:0 wpadł jeszcze w pierwszej połowie, gdy mecz był jeszcze w miarę wyrównany. Barcelona atakowała wysokim pressingiem i Napoli miało ogromne kłopoty z wyjściem z własnej połowy. Raz się udało przejść do ataku szybkiego i skończyło się golem. Piotr Zieliński trafił po wycofaniu piłki od Macedończyka Elmasa. Polak strzelał na raty. Strzał lewą nogą obronił jeszcze Marc Andre ter Stegen, a prawą już nie. Piłka poszybowała pod poprzeczkę i na tym właściwie skończyły się dobre rzeczy dla neapolitańczków tego wieczora.

Później Barcelona z każdą minutą była coraz większym dominatorem na boisku. Skończyło się tylko na jednym golu. Mowa o rzucie karnym, który na bramkę zamienił Ferran Tores. Ten ostatni powinien dać zwycięstwo Barcelonie. Zmarnował jednak trzy inne sytuacje i z pewnością zostanie antybohaterem wśród kibiców Blaugrany.

Barcelona – Napoli 1:1 (0:1)
0:1 Piotr Zieliński 29′
1:1 Ferran Torres kar 59′