Pique wspomniał historyczny mecz z Realem. Na odpowiedź Casillasa nie musiał długo czekać

2 maja 2009 roku. Dla kibiców Barcelony to fenomenalne wspomnienia, zaś dla sympatyków Realu Madryt wręcz odwrotnie. To podczas tego dnia bowiem „Duma Katalonii” upokorzyła swoich największych rywali na Santiago Bernabeu i wygrała 6:2.

Z tego powodu Gerard Pique postanowił pochwalić się jedną z bramek podczas tego starcia. Wówczas defensor dość niespodziewanie pokonał Ikera Casillasa stojącego wówczas w bramce. Defensor opublikował nagranie z podpisem „11 lat”, jako ukłon w stronę rocznicy tego słynnego zwycięstwa, w którym Thierry Henry z Leo Messim zabawił się z obrońcami Realu.

Na ripostę Casillasa nie musieliśmy długo czekać. Legenda „Los Blancos” odpowiedziała swojemu reprezentacyjnemu koledze „11+2”, wyraźnie odnosząc się do liczby tytułów Ligi Mistrzów, które jego klub zgromadził do tej pory. Aktualnie Barcelona może jedynie pomarzyć o takich sukcesach w europejskich pucharach.

Oczywiście na poziomie prywatnym Casillas z Pique zapewne bardzo dobrze się kumplują i mają wiele fantastycznych wspomnień z narodowej reprezentacji, kiedy w latach 2008-2012 zdominowali europejski i światowy futbol. Mimo to uwielbiamy takie wojenwki na Twitterze i z pewnością w czasie pandemii jest to pewna odskocznia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Komentarze

komentarzy