PKO BP Ekstraklasa poszerza oglądalność! Polska piłka będzie dostępna w trzech krajach!

Choć o poziomie polskiej ligi można pisać w różny sposób, to trudno nie przyznać racji, iż dostęp do oglądania PKO BP Ekstraklasy w innych krajach jest niewątpliwie trudny. Naprzeciw temu wyszła firma Onefootball, która na mocy specjalnej umowy z Sportdigital Fussball będzie udostępniać transmisję m.in. polskiej ekstraklasy w trzech niemieckojęzycznych krajach!

W tym sezonie PKO BP Ekstraklasa już tradycyjnie pokazywana jest w Canal+. Dostęp do najciekawszych spotkań ma również Telewizja Polska. Na próżno jednak szukać zagranicznych telewizji, które umożliwiają w swoich krajach oglądanie polskiej piłki.

Dzięki umowie podpisanej przez Onefootball z Sportdigital Fussball, użytkownicy z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii będą mogli obserwować poczynania piłkarzy w PKO BP Ekstraklasie. Wszystko za sprawą specjalnej platformy streamingowej. Dostęp do spotkań polskiej piłki funkcjonować będzie w systemie PPV (pay-per-view), natomiast koszt jednorazowego obejrzenia wybranego spotkania wyniesie 1,99 euro (w Szwajcarii 2,20 CHF).

Prócz polskiej ligi, oferta zawiera także dostęp do zmagań: Eredivisie, Liga NOS (portugalia), Fortuna League (Czechy), A-League (Australia), Chinese Super League, J-League (Japonia) oraz puchary – Copa do Brasil, Argentinian Copa de la Superliga i Ligę Mistrzów CONCACAF.

Opisywana usługa rozpoczyna działalność w Onefootball już od tego weekendu. Spotkania komentowane oczywiście w języku niemieckim.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy