Kurs 100 na zwycięstwo wybranej drużyny w Premier League

Przed nami ostatnia kolejka Premier League przed mistrzostwami świata. Z pewnością każda drużyna chce zatem zakończyć pierwszą połowę rozgrywek z przytupem i zaliczyć trzy punkty. Przede wszystkim jednak myślimy tutaj o ekipach, które walczą o najwyższe cele w lidze. 

Manchester City w nadchodzącej kolejce podejmie Brentford. Dużym faworytem są oczywiście gospodarze, którzy cały czas gonią Arsenal w ligowej tabeli. Obecnie mistrzowie Anglii tym bardziej muszą wygrać, ponieważ Kanonierzy zagrają z 19-stym w tabeli Wolves. Gracze Mikela Artety są dużym faworytem tego meczu, czego nawet nie zmienia porażka z Brighton w Pucharze ligi.

Superbet z okazji ostatniej kolejki Premier League przed mundialem postanowił przygotować promocję – kurs 100 na zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny. Macie pełen wybór. Możecie postawić na Arsenal, Newcastle, czy Liverpool – wszystko zależy od was. Jak to zrobić?

  1. Zarejestrować konto z kodem SBTOP lub z linka -> TUTAJ
  2. Dokonać wpłaty min. 50 zł
  3. Zagrać za 2 zł na zwycięstwo wybranej drużyny ze standardowej oferty. Kurs takiego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1,14. 
  4. W przypadku trafionego typu, gracz zgarnie 200 zł na konto bonusowe. 

Przykładowo na zwycięstwo Arsenalu z Wolves: 

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Komentarze

komentarzy