Podwójna wygrana ponownie w Betcris!

Czas na europejskie puchary. Rozpoczynamy od mocnego uderzenia, gdyż we wtorkowy wieczór PSG zagra w Paryżu z Realem Madryt. Z tej okazji Betcris wraca z ofertą „podwójna wygrana”. Bukmacher gwarantuje freebet o równowartości wygranej. Jak wziąć udział w promocji?

Najbliższe trzy dni upłyną nam pod hasłem spotkań w LM i LE i LKE. We wtorek PSG zagra z Realem, a Sporting zmierzy się z Manchesterem City. Z kolei środa to starcie Inter – Liverpool oraz mecz Salzburg vs Bayern Monachium. W czwartek będziemy świadkami spotkań pozostałych europejskich rozgrywek. Szczególną uwagę zwraca oczywiście mecz Barcelona – Napoli.

Podwójna wygrana w Betcris

Z okazji powrotu europejskich pucharów specjalną promocje przygotował Betcris. Bukmacher gwarantuje freebet o równowartości wygranej. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Wpłać minimum 50 PLN w Betcris.
  2. Postaw kupon AKO (przedmeczowy lub live) ze stawką DOKŁADNIE 50 PLN składający się z min. 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
  3. Jeżeli Twój pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany,  Betcris dopisze do Twojego konta freebet o równowartości wygranej.
  4. Freebet można wykorzystać na kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.80.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy