Pogoń – Jagiellonia 🇵🇱 Typy, kursy (23.10.2021)

Mecz Pogoń – Jagiellonia w ramach 12. kolejki Ekstraklasy zapowiada się na bardzo zacięte spotkanie. W tabeli oba zespoły dzielą zaledwie 3 punkty.

Pogoń – Jagiellonia zapowiedź (sobota, 17:30)

W 11 rozegranych dotąd meczach piłkarze Pogoni odnieśli 5 zwycięstw, 4 razy remisowali i dwukrotnie przegrali. Z dorobkiem 19 punktów zajmują w tabeli 4. miejsce, ze stratą 5 punktów do liderującego Lecha Poznań. Gospodarze sobotniego meczu nie przegrali jeszcze w tym sezonie przed własną publicznością i w starciu z Jagiellonią na pewno bardzo będą chcieli przedłużyć tę serię. Łatwo o to jednak nie będzie, bo Jagiellonia to nadal solidny ligowy zespół.

Podopieczni Ireneusza Mamrota również rozegrali do tej pory 11 spotkań, z których wygrali 4, kolejne 4 zremisowali i 3 razy musieli uznać wyższość rywali. 16 zdobytych punktów sprawia, że drużyna z Białegostoku jest aktualnie w tabeli na 7. pozycji. Dotychczasowa dyspozycja gości podpowiada, że postawią oni Pogoni twarde warunki gry i zdecydowanie stać ich na wywiezienie ze Szczecina przynajmniej remisu.

Pogoń – Jagiellonia kursy bukmacherów

Faworytami sobotniego meczu są gospodarze. Wygraną Pogoni BETFAN wystawił z kursem 1.83. Zwycięstwo Jagiellonii znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 4.35, a remis z kursem 3.60.

Pogoń – Jagiellonia fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Pogoni: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 7-5
  • 5 ostatnich spotkań Jagiellonii: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 4-7
  • Bilans Pogoni w domowych meczach ligowych w tym sezonie: 4 wygrane, 1 remis, bramki: 12-3
  • Bilans Jagiellonii w wyjazdowych meczach ligowych w tym sezonie: 1 wygrana, 1 remis, 2 porażki, bramki: 3-6

Pogoń – Jagiellonia nasze typy

Choć faworytem sobotniego pojedynku jest Pogoń, w Szczecinie można spodziewać się bardzo wyrównanego meczu, w którym bramki mogą paść z obu stron. Mimo wszystko bliżej zwycięstwa powinni być świetnie radzący sobie w tym sezonie przed własną publicznością podopieczni Kosty Runjaicia.

Pogoń – Jagiellonia | Typ: powyżej 1.5 goli @1.31 BETFAN

Pogoń – Jagiellonia | Typ: Pogoń lub remis i powyżej 1.5 goli @1.61 BETFAN