Poleć przyjaciela w Betcris!

Bukmacher Betcris przygotował specjalną i stałą promocję skierowaną do graczy, którzy mają możliwość zaproszenia swojego znajomego do gry, dzięki czemu mogą otrzymać 50 PLN za każdą osobę, która zarejestruje się ze specjalnego linku gracza. Na czym dokładnie polega oferta?

Promocja związana z zapraszaniem znajomego do gry jest dość popularną akcją. Betcris również postanowił przygotować specjalną ofertę, dzięki której możemy otrzymać nawet 250 PLN w postaci darmowych zakładów. Jak to zrobić?

Poleć przyjaciela w Betcris – zasady promocji

  1. Na samym początku musimy wejść na swojego konto gracza, następnie wybrać sekcje MÓJ PROFIL-> BONUSY -> DOSTĘPNE BONUSy
  2. W tym momencie wygenerujemy specjalny link, który nasz znajomy wykorzysta w trakcie zakładania konta.
  3. Gdy nasz znajomy, który zarejestrował się z naszego linka, a także posiada konto stałe, musi wpłacić i postawić minimum 250 PLN na dowolne zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2.0.
  4. Jeśli nasz przyjaciel spełni powyższe warunki, zarówno gracz polecający, jak i osoba zarejestrowana ze specjalnego linku otrzymują Freebet 50 PLN.
  5. W ten sposób można zaprosić nawet 5 znajomych. Efekt? Możemy cieszyć się nawet z 250 PLN.

Otrzymany freebet można wykorzystać na kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live, ale z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Więcej informacji o promocji znajdziesz pod tym likiem.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betcris, zarejestruj się z tym linkiem i ciesz się z promocji, jakie bukmacher Betcris oferuje na start. Mowa zakładzie bez ryzyka czy Freebecie.

Więcej informacji o promocji: tutaj