Polemika o Sane na linii Guardiola – Bayen trwa w najlepsze. „Nie wiem czy Pep wie wszystko…”

Pep Guardiola
Pep Guardiola

Wojenka słowna pomiędzy Bayernem Monachium a Pepem Guardiolą trwa już od jakiegoś czasu. Hiszpan kilka dni temu ponownie zaatakował „Bawarczyków”, na co natychmiast zareagował Karl-Heinz Rummenigge.

Powodem sporu jest oczywiście Leroy Sane. Przedstawiciele mistrza Niemiec kilkukrotnie wspominali o skrzydłowym w mediach, co niezbyt podoba się hiszpańskiemu szkoleniowcowi. Kiedy ten został zapytany o prawdopodobny transfer Harry’ego Maguire’a odparł, że nie zwykł wypowiadać się na temat zawodników innych drużyn, tak jak robi to Bayern. Dodatkowo 48-latek przyznał, że jego podopieczny na pewno zostanie w jego zespole.

Innego zdania jest Karl-Heinz Rummenigge, który w ostatniej rozmowie z mediami stwierdził:

– Nie mam zamiaru składać żadnych raportów. Jeśli będziemy mieli coś do ogłoszenia, zrobimy to. Nie wiem jednak, czy Pep wie wszystko, co dzieję się w jego klubie.

Do końca umowy Sane pozostało niespełna dwa lata, a ekipa z Etihad nadal nie doszedł do porozumienia z piłkarzem na temat jej przedłużenia. Guardiola wspominał o kilku ofertach dla reprezentanta Niemiec, które zostały odrzucone.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy