Polkowice – Puszcza 🇵🇱 Typy, kursy (20.10.2021)

Górnik Polkowice oraz Puszcza Niepołomice radzą sobie w tym sezonie 1. ligi mocno przeciętnie i równie mocno potrzebują punktów. Która z tych drużyn sięgnie po nie w bezpośredniej konfrontacji?

Polkowice – Puszcza zapowiedź (środa, 18:00)

Gospodarze środowego meczu wygrali w bieżących rozgrywkach zaledwie 1 mecz, notując ponadto 6 remisów i 5 porażek. Kiepskie występy sprawiają, że Górnik znajduje się obecnie na ostatniej pozycji w tabeli. Rywale wciąż są w zasięgu, ale kolejna porażka może to szybko zmienić. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję gospodarzy, o punkty w najbliższym na pewno nie będzie im łatwo.

Zarejestruj się w Noblebet

Goście z Niepołomic przełamali się ostatnio po serii trzech kolejnych porażek i w poprzedniej kolejce 1. ligi pokonali 3:0 Odrę Opole. Zmotywowani tym sukcesem piłkarze Górnika z pewnością będą chcieli wygrać ponownie. Drużyna z Małopolski także potrzebuje punktów, bo jej sytuacja w tabeli jest niewiele lepsza od najbliższego przeciwnika. Puszcza za sprawą 3 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek znajduje się na 14. miejscu w lidze, mając nad Górnikiem tylko 2 punkty przewagi.

Polkowice – Puszcza kursy bukmacherów

Faworytami środowej potyczki na zapleczu Ekstraklasy są gospodarze. Wygraną Górnika Polkowice Noblebet wystawił z kursem 2.32. Zwycięstwo Puszczy znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 3.60, a remis z kursem 3.40.

Polkowice – Puszcza fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Górnika Polkowice: 2 remisy, 3 porażki, bilans bramkowy: 3-7
  • 5 ostatnich spotkań Puszczy Niepołomice: 1 wygrana, 1 remis, 3 porażki, bilans bramkowy: 6-7
  • Górnik Polkowice ma serię 7 kolejnych spotkań bez zwycięstwa

Polkowice – Puszcza nasze typy

Oba zespoły nie radzą sobie w tym sezonie najlepiej. Po ich bezpośredniej konfrontacji, z uwagi na fakt, że tak samo potrzebują punktów, można jednak spodziewać się otwartego spotkania i kilku bramek.

Polkowice – Puszcza | Typ: powyżej 1.5 goli @1.42 Noblebet

Polkowice – Puszcza | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.98 Noblebet

Komentarze

komentarzy