🇵🇱 Polska – Albania 🇦🇱 Typy, kursy (02.09.2021)

Reprezentacja Polski wraca do eliminacji mistrzostw świata 2022. Piłkarze Paulo Sousy zmierzą się w czwartkowy wieczór z Albanią. Po dość rozczarowujących wynikach w marcowych meczach, inny scenariusz niż wygrana Biało-Czerwonych nie wchodzi w grę. 

Polska – Albania zapowiedź (czwartek, 20:45)

Cztery punkty w trzech meczach – tak wygląda wynik reprezentacji Polski po marcowych starciach eliminacyjnych. W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni zremisowali na wyjeździe z Węgrami 3:3. Następnie, piłkarze Sousy poradzili sobie z Andorą, wygrywając 3:0. W ostatnim marcowych meczu, Polska przegrała na Wembley z Anglią 1:2. Takie rezultaty sprawiają, że szanse na bezpośredni awans do mistrzostw świata są bardzo nikłe.

O dwa punkty więcej zgromadziła Albania, która w marcowych spotkaniach mierzyła się z Andorą, Anglią oraz San Marino. Pierwszy mecz zakończył się skromnym wyjazdowym zwycięstwem Albanii w rywalizacji z Andorą. W domowej rywalizacji z Anglią, Albańczycy musieli uznać wyższość rywala, przegrywając 0:2. Podczas ostatniego marcowego meczu, Albania pokonała na wyjeździe San Marino 2:0.

Polska – Albania kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Polska. Kurs na zwycięstwo naszych zawodników u bukmachera BETFAN wynosi 1.54. Z kolei remis oceniono na kurs 4.05. Triumf gości oszacowano na kurs 6.40.

Polska – Albania fakty meczowe

  • Reprezentacja Polski nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich meczów
  • Albania zanotowała dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich starciach
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów reprezentacja Polski traciła minimum jednego gola

Polska – Albania typy

Od początku przygody Paulo Sousy z naszą kadrą, Biało-Czerwoni mają problemy z zachowaniem czystego konta. Albania nie jest łatwym rywalem, dlatego zakładamy, że goście zdołają strzelić gola, choć mecz zakończy się triumfem Polski.

Polska – Albania | Typ: Polska wygra i powyżej 2.5 bramki 2.52 @ BETFAN 

Polska – Albania | Typ: Polska wygra i obie drużyny strzelą gola 3.90 @ BETFAN 

Komentarze

komentarzy