Rewanż za Brukselę. Wygrana lub remis Polski po kursie 50!

Polska bardzo szybko podniosła się po dotkliwej porażce z Belgią. Remis z Holandią na ich stadionie pokazuje, że kadrowicze Czesława Michniewicza szybko zapomnieli o przegranej kilka dni wcześniej. Czy to zatem zwiastuje na udany rewanż przeciwko „Czerwonym Diabłom”?

Tuż po meczu z „Oranje” selekcjoner reprezentacji Polski przekazał zawodnikom jasny cel – wygrana z Belgią. Bazując na tym, że w środę przegraliśmy 6:1, można to uznać za wygórowane żądania. Jednak wyniki w naszej grupie pokazują, że każdy mecz jest inny i wszystko się może zdarzyć.

Dlaczego zatem nie mamy zdobyć chociażby jednego punktu w meczu z Belgią? Polacy z Holandią zaprezentowali się z dobrej strony i nawet wliczając w to rzut karny w końcówce meczu, naprawdę nie mieliśmy się z czego wstydzić. Czy podobnie będzie we wtorek na Narodowym?

Z okazji tego spotkania BETFAN przygotował specjalną promocję – zwycięstwo lub remis Polski z Belgią po kursie 50.00. Inaczej mówiąc – gracie za 5 zł na taki zakład i w przypadku wygranej, na wasze konto wraca 220 zł gotowe do wypłaty.

Jak odebrać taki specjalne zakład?

– Należy zarejestrować konto za pomocą TEGO linku lub wpisać kod ZZAPOLOWY w pole „Kod promocyjny” w trakcie rejestracji

– Dokonać wpłaty 55 zł na konto w BETFAN

– Zagrać pierwszy zakład za 50 zł na wybrane przez siebie wydarzenie

– Postawić zwycięstwo lub remis Polski ze specjalnej zakładki dostępnej na TEJ stronie.

Jeśli wasze przewidywania okażą się prawdziwe, zgarniecie 220 zł na KONTO GŁÓWNE.

 

Dodatkowo w ramach tej promocji otrzymujecie:

– Pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku porażki, wasze środki wracają do was na konto bonusowe, maksymalnie do 600 zł.

–Freebet 60 zł na grę. Inaczej mówiąc jest to darmowy zakład, który możecie wykorzystać jak tylko chcecie.

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

komentarzy