🇵🇱 Polska – San Marino 🇸🇲 Typy, kursy (09.10.2021)

Terminarz meczów reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata | Reprezentacja A | Polski Związek Piłki Nożnej

Choć Polska nie powinna mieć żadnych problemów w meczu z San Marino, to Narodowy i tak wypełni się do ostatniego miejsca. Swój pożegnalny mecz w polskiej kadrze rozegra Łukasz Fabiański i na pewno jest to wydarzenie, które bramkarz West Hamu zapamięta do końca życia. Mimo wszystko Polacy chcą wygrać w tym meczu jak największą liczbą bramek, więc można spodziewać się solidnego występu ze strony gospodarzy. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Polska – San Marino zapowiedź (sobota, 20:45)

Polska po tym meczu liczy na awans na drugie miejsce w eliminacjach. Do tego potrzeba zwycięstwa Węgrów w meczu z Albanią lub remisu w tamtym starciu. Mimo wszystko sytuacja naszej kadry nie jest zła i wszystko znajduje się w rękach reprezentacji Polski. Dodatkowo gospodarze nie zagrają już w tych eliminacjach z Anglią, więc szanse na baraże są spore.

Goście za to cieszą się na ten moment ze zdobycia gola w ostatnim meczu z Polską. Mimo wszystko te eliminacje są dla San Marino bardzo trudne, ale mało kto spodziewał się, że będzie inaczej. Tym razem czeka ich kolejny trudny mecz i goście będą walczyć o jak najmniejszą porażkę.

Zarejestruj się w Noblebet

Polska – San Marino kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Polska. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.01. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Polska – San Marino, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 25.00. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 44.00.

Polska – San Marino fakty meczowe

  • Goście nie wygrali od 130 meczów.
  • Goście przegrali ostatnie 9 spotkań.
  • W ostatnich 9 meczach gracze San Marino przegrali pierwszą połowę.

Polska – San Marino nasze typy

Należy spodziewać się zdecydowanego zwycięstwa Polaków w tym meczu. Gospodarze będą chcieli tym razem zachować czyste konto i można spodziewać się, że z przodu kadra Polski też dołoży wiele bramek.

Polska – San Marino | Typ: powyżej 6.5 goli @2.75 Noblebet
Polska – San Marino | Typ: handicap: Polska -6.5 @2.60 Noblebet