Polska społeczność znów dała radę. Tomasz Hajto i Tomasz Wałdoch w wyjątkowej jedenastce Schalke!

Moc polskich internautów jest niesamowita. Potwierdziliśmy to niejednokrotnie przy różnego typu głosowaniach. Tym razem kibice z naszego kraju zjednoczyli się przy wyborze najlepszej jedenastki Schalke XXI wieku. Do wyjątkowego grona wytypowano bowiem Tomasza Hajtę i Tomasza Wałdocha.

Hajto w niemieckiej ekipie występował przez cztery lata (2000-2004). Razem z drużyną były środkowy obrońca świętował dwukrotnie zwycięstwo w Pucharze Niemiec. W trakcie trzech sezonów Tomasz Hajto pełnił bardzo ważną rolę w zespole. Sytuacja uległa zmianie na początku 2004 roku. Kilka miesięcy później, Hajto opuścił Schalke na rzecz Nurnbergi.

Wałdoch z kolei do Gelsenkirchen trafił dwanaście miesięcy wcześniej, niż Tomasz Hajto, przebywając w klubie do 2006 roku. Dla Schalke, środkowemu obrońcy udało się rozegrał łącznie 184 spotkania. Co ciekawe w żadnym innym zespole w trakcie swojej kariery, Tomasz Wałdoch nie wystąpił więcej razy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Internauci mieli zatem podstawy, by wybrać zarówno Tomasza Hajtę, jak i Tomasza Wałdocha do specjalnej jedenastki, którą zaczął tworzyć klub. Zespół Schalke za pośrednictwem mediów społecznościowych rozpoczął kreowanie najlepszej drużyny XXI wieku. Wybór zawodników niemiecka ekipa pozostawiła kibicom.

Nasi przedstawiciele bezapelacyjnie wygrali w swoich kategoriach. Tomasz Wałdoch zgromadził prawie 68% głosów, przy czym drugi w zestawieniu Benedikt Hoewedes miał prawie 22% procent. Tomasz Hajto mógł liczyć na jeszcze większe poparcie, zdobywając 68,6% głosów.

Cały czas na profilu Schalke trwa głosowanie w kontekście dalszych pozycji w drużynie.

Komentarze

komentarzy