🇵🇱 Polska U20 – Niemcy U20 🇩🇪 Typy, kursy (7.10.2021)

U-20] Miłosz Stępiński: Jesteśmy kopią reprezentacji U-21

Młodzieżową reprezentację Polski w piłce nożnej czeka w czwartek niezwykle trudne zadanie. Podopieczni Miłosza Stępińskiego zmierzą się bowiem z reprezentacją Niemiec. Młodzieżowa kadra naszych zachodnich sąsiadów, w przeciwieństwie do nas, bardzo dobrze rozpoczęła rozgrywki Elite League i z optymizmem mogą podchodzić do wyjazdowego spotkania z Polakami. 

Polska U20 – Niemcy U20 zapowiedź (czwartek, 15:00)

Pojedynki młodzieżowych reprezentacji rządzą się swoimi prawami i niekiedy bardzo trudno jest przewidzieć końcowy wynik spotkania. Wszystko wskazuje jednak na to, że podopiecznych Miłosza Stępińskiego czeka naprawdę trudna przeprawa. Biało-czerwoni wciąż pozostają bowiem bez zwycięstwa w rozgrywkach Elite League. Polacy ulegli Włochom i zremisowali z Portugalią. Teraz, z Maciejem Rosołkiem, Patrykiem Pedą i Marcelem Lotką w składzie, postarają się zaskoczyć reprezentację Niemiec.

Młodzieżowa kadra Niemiec rozpoczęła rozgrywki Elite League od pewnego zwycięstwa 2:0 nad Czechami. Stojące przed Polakami wyzwanie będzie tym trudniejsze, że w składzie reprezentacji Niemiec znalazło się wielu zawodników, którzy na co dzień reprezentują barwy Borussii Dortmund czy Bayernu Monachium. Fakt ten biorą pod uwagę również bukmacherzy, który szansę młodzieżowej reprezentacji Polski oceniają znacznie niżej niż ich rówieśników z Niemiec.

Polska U20 – Niemcy U20 kursy bukmacherów

Bukmacher przygotował następujące kursy na to spotkanie:

  • wygrana Polski, kurs: 3.45
  • remis, kurs: 3.25
  • wygrana Niemiec, kurs: 2.00

Polska U20 – Niemcy U20 fakty meczowe

  • Reprezentacja Niemiec wygrała cztery z pięciu swoich ostatnich meczów
  • Reprezentacja Polski zdołała triumfować w zaledwie jednym z pięciu ostatnich meczów
  • W trzech ostatnich meczach reprezentacji Polski padały nie więcej niż dwa gole

Polska U20 – Niemcy U20 nasze kursy

Polska U20 – Niemcy U20 | Typ: Niemcy U20 2.0 @ Fortuna

Polska U20 – Niemcy U20 | Typ: poniżej 2.5 gola 1.96 @ Fortuna 

Komentarze

komentarzy